Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Tak weszliśmy w 2024! Sprawdź podsumowanie stycznia

Styczeń już za nami! Jeżeli w jego trakcie nie zaglądałeś do nas zbyt często, mogło Cię ominąć naprawdę sporo. Sprawdź krótkie podsumowanie, które dla Ciebie przygotowaliśmy, zobacz jak weszliśmy w 2024 rok i upewnij się, że niczego nie przegapiłeś!

W styczniu pojawiło się u nas sporo nowych kursów i aktualizacji - łącznie aż 87 nowości! Wyłoniliśmy również zwycięzców styczniowej edycji konkursu na najlepsze recenzje. A co poza tym? Sprawdź!

TOP 10 styczniowych bestsellerów

Które kursy cieszyły się największą popularnością w styczniu? Jakie umiejętności są obecnie na czasie? Przedstawiamy TOP 10 styczniowych bestsellerów:

Wybrane premiery stycznia

W styczniu na naszej platformie pojawiło się mnóstwo nowych szkoleń z różnych dziedzin. Tematyka jest bardzo szeroka, od kursów z szycia i szydełkowania, przez przygotowanie do matury z matematyki, po SEO copywriting, a nawet szkolenie psa. Oto kilka wybranych premier stycznia:

Pełną listę nowości znajdziesz pod tym linkiem.

Wyniki konkursu

Jeżeli brałeś udział w styczniowej edycji konkursu na najlepsze recenzje, wyniki możesz już sprawdzić pod tym linkiem.

Jeżeli tym razem nie udało Ci się wygrać, nie przejmuj się. Wystartowała już kolejna edycja konkursu, w której masz kolejną szansę na zgarnięcie voucherów na kursy online.

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Skondensowana podstawowa wiedza, super kurs dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z UI/UX. Teoria i praktyka. Polecam!”Dołącz do naszej ekipy!!