Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Sprawdź co przyniósł lipiec w eduj.pl i bądź na bieżąco

Lipiec już za nami, dlatego jak zwykle mamy dla Ciebie krótkie podsumowanie tego co się u nas działo. W ubiegłym miesiącu na naszej platformie pojawiło się wiele nowych kursów i aktualizacji - łącznie aż 39 nowości. A co poza tym? Sprawdź!

TOP 10 lipcowych bestsellerów

Zastanawiasz się, jakie umiejętności zdobywają inni? Chcesz wiedzieć jakie tematy szkoleń są obecnie na topie? Sprawdź TOP 10 lipcowych bestsellerów:

Wybrane premiery lipca

W lipcu do naszej oferty dołączyło sporo ciekawych kursów online. Szydełkowanie, trening po ciąży, AI w copywritingu, Unreal Engine 5.2... Sprawdź naszą krótką listę wybranych lipcowych premier:

A to tylko kilka z wielu nowych kursów w eduj.pl. Pełną listę nowości znajdziesz pod tym linkiem.

Wyniki konkursu

Mamy już wyniki konkursu na najlepsze recenzje lipca! Jeżeli brałeś udział w tej edycji, wyniki możesz już sprawdzić pod tym linkiem.

Nie martw się jeżeli tym razem się nie udało. Wystartowała już sierpniowa edycja konkursu, w której możesz wygrać jeden z 5 voucherów o wartości 20 zł. Wystarczy, że opiszesz swoje wrażenia z nauki w eduj.pl i pomożesz innym osobom w wyborze kursów.

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Kurs przeprowadził mnie przez najważniejsze kwestie, związane z projektowaniem stron i aplikacji. Dzięki niemu znacząco poszerzyłem swoją wiedzę w zakresie UX/UI designu i mam nadzieję, że ta wiedza oraz nabyte manualne umiejętności pomogą mi w znalezieniu wymarzonej pracy!”Dołącz do naszej ekipy!!