Zadbaj o swoją przyszłość     |        Kursy online od 24,99 zł     |        Tylko przez:

2 dni 05 godzin
Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje!

Jak co roku pojawia się dylemat co wybrać na prezent dla dziecka. Słodycze, książki, zabawki, gadżety, bilety na koncert… można tak wymieniać w nieskończoność. A co jeśliby wyjść naprzeciw klasycznym propozycjom i zainwestować w rozwój dziecka dając mu tym samym inspirację i pokazując nowe możliwości? W eduj.pl doskonale rozumiemy, jak bardzo zależy Wam na swoich pociechach, dlatego w dalszej części wpisu poznacie nasze propozycje!

Zainwestuj w kreatywność i logiczne myślenie

Na pewno chcesz żeby Twoje dziecko jak najszybciej odnalazło się w tym pędzącym świecie. Przedstawiamy trzy propozycje kursów dla dzieci uczących kreatywności i logicznego myślenia

Nauka programowania dla dzieci

Zaszczepienie bakcyla programowania może być prostsze niż myślisz! Proponujemy kilka kursów tworzonych z myślą o najmłodszych.

Zaangażuj się i dowiedz jak efektywnie uczyć swoje dziecko oszczędzania, matematyki, języków, tresury psa i innych

Czy Dzień Dziecka to okazja na prezent tylko dla dzieci? A co jeśli będziesz mógł zainwestować w siebie i poznać odpowiednie techniki oraz metody, tak by w jeszcze lepszy sposób przekazywać dziecku wartości i nauczać go wszystkich potrzebnych rzeczy — z eduj.pl to możliwe!

Zadbaj o bezpieczeństwo!

Naszą ostatnią propozycją są kursy dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Każdy rodzic chce by jego pociecha była bezpieczna, zwłaszcza tam gdzie czeka najwięcej zagrożeń — oczywiście mowa tu o sieci. Oto nasze propozycje

To już wszystkie przygotowane przez nas propozycje. Oczywiście, jeśli szukacie innej tematyki to koniecznie sprawdźcie pozostałe kursy na naszej stronie. Wybierać można już z ponad 400 kursów online! .

Do zobaczenia w kolejnym wpisie ;)Dołącz do naszej ekipy!!