Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Dlaczego warto wybrać eduj.pl?

Rzeczy, które eduj.pl robi za Ciebie

Tworząc swój pierwszy kurs online, możesz spotkać się z wieloma wyzwaniami, na które nie zawsze będziesz przygotowany. Gdzie znaleźć platformę, która pomoże dotrzeć do jak największej liczby klientów i nie będzie pobierała opłat w przypadku braku sprzedaży? Jak wszystko ustawić, tak żeby klient po zakupie od razu dostawał dostęp do wszystkiego, do czego powinien? Jak podpiąć płatności online i zautomatyzować wysyłkę faktur? Gdzie opublikować swój kurs, aby jak najbardziej go zabezpieczyć?

Skomplikowane techniczne aspekty zablokowały niejeden ciekawie zapowiadający się kurs online przed ujrzeniem światła dziennego. A nawet jeżeli tak się nie dzieje, często pochłaniają tak dużo czasu i energii, że autor nie ma możliwości, aby skupić się na treściach, którą chce przekazać swoim uczniom.

Uniknij technikaliów, skup się na tym co najważniejsze

Na szczęście jest eduj.pl, które radzi sobie z tymi problemami za Ciebie! W tym artykule poznasz najważniejsze korzyści, jakie oferuje nasza platforma. Jeżeli będziesz chciał poznać więcej szczegółów - zajrzyj do naszego filmu na YouTube. Nasz specjalista Kamil Lizurej omawia tam wszystko od początku do końca :)

Zadbaliśmy o wszystko!

Nasza platforma to miejsce, gdzie zarówno początkujący jak i doświadczeni autorzy kursów mogą publikować swoje szkolenia. W eduj.pl zadbaliśmy o wszystkie techniczne aspekty tworzenia i dystrybucji kursu są już załatwione - od podpięcia bramki płatności, przez zabezpieczenie przed kopiowaniem, po automatyzację wysyłki faktur.

Wystarczy, że Ty - autor - skupisz się na tym, co dla Ciebie i Twoich klientów najważniejsze: merytorycznej treści, którą chcesz przekazać. My zajmiemy się resztą, łącznie z szukaniem klientów i generowaniem sprzedaży, jeżeli zdecyduje się skorzystać z naszego wsparcia marketingowego. A dlaczego jeszcze warto wybrać eduj.pl?

Zero stałych opłat ani ukrytych kosztów

Przejrzyste zasady

Po pierwsze - ŻADNYCH dodatkowych ani ukrytych kosztów. Rozliczamy się z Tobą w formie prowizji od każdego sprzedanego kursu, która w porównaniu do konkurencyjnych platform jest znacznie bardziej korzystna. A co jeżeli kurs się nie sprzeda przez jakiś okres? Nie ponosisz wtedy absolutnie żadnych kosztów. Nie wymagamy żadnych opłat abonamentowych, za tydzień, miesiąc czy rok. Twoje kursy dostępne są na naszej platformie, ale Ty nie musisz ponosić opłatach hostingowych podczas okresów “nieaktywności.”

Prościej się nie da!

Po drugie, tworzenie swojego kursu jest maksymalnie proste, jeśli dodawałeś już kiedyś załącznik do maila to masz całe potrzebne doświadczenie 😉 Wrzucanie materiałów do swojego szkolenia, czy to wideo, czy miniaturka, czy prezentacja, to kwestia wyboru konkretnych plików przesłania ich i przygotowania opisu kursu. Nie ma sensu komplikować czegoś, co może być tak proste.

Dbamy o proces sprzedaży

Po trzecie, zakupy na eduj.pl są niesamowicie proste. Klient po dokonaniu płatności otrzymuje dane do stworzonego konta, dostęp do produktu, fakturę na adres e-mail, jeżeli takową sobie zażyczy - wszystko dzieje się automatycznie. Ty jako autor nie musisz martwić się żadną konfiguracją ani niczego nie musisz ręcznie ustawiać. Zrobilimy to za Ciebie!

Twój kurs jest u nas bezpieczny

Po czwarte, eduj.pl zabezpiecza kurs przed kopiowaniem, dzięki czemu nie stracisz pieniędzy finalnie kończąc z owocem pracy i starań, który krąży po internecie za darmo. Platforma zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych, a klienci mogą mieć pewność, że kupują oryginalny produkt.

Jesteśmy w Twoim smartfonie

Po piąte, eduj.pl oferuje aplikację mobilną! Pomaga to obu stronom - zarówno Tobie jako autorowi, i Twoim kursantom. W ostatnim czasie trend mikro-learningu stał się bardzo popularny. Ludzie chcą uczyć się szybko, małymi porcjami, kiedy trafi im się wolna chwila. Taki tryb nauki wspiera nasza aplikacja… mobilna 😛 Pozwala to przyciągnąć znacznie większą grupę potencjalnych klientów. Dodatkowo z naszą apką, autorzy mają możliwość interakcji z kursantami, czy obserwowania swoich statystyk sprzedażowych.

Skorzystaj z aplikacji mobilnej eduj.pl!

Warto również podkreślić, że eduj.pl oferuje swoim użytkownikom dostęp do obszernej bazy wiedzy i poradników dotyczących tworzenia i wspierania sprzedaży kursów online. Może to okazać się niezwykle pomocne zwłaszcza dla początkujących twórców.

Zajmij się tym co ważne

Eduj.pl to platforma, która pozwala Ci skupić się na najważniejszym, czyli tworzeniu wartościowych treści dla swoich kursantów. Zostawiając nam resztę skomplikowanych aspektów techniczno-administracyjnych, możesz skuteczniej i przyjemniej zarządzać swoją działalnością jako twórca kursów online. Czerpanie zysków ze sprzedaży swoich szkoleń, przy jednoczesnej oszczędności mnóstwa czasu i energii - chyba brzmi dobrze, co? :)

Chcesz poznać więcej korzyści jakie eduj.pl oferuje twórcom? Wpadnij na naszego YouTube!