Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
Sławomir Lutertrener/autor/przedsiębiorca/praktyk jako team lider

Publikacje: 6

Ocena autora: Brak

O mnieOdkrywam wewnętrzny potencjał człowieka, służąc rozwojowi ludzkości Przez lata poszukiwań własnej ścieżki rozwojowej, wciąż na nowo poznaję świat, ludzi wokoło, ale i samego siebie. Zaczynałem jeszcze wówczas, gdy nie miałem pojęcia o rzeczywistej wartości własnego życia, o kierunku, w jakim zmierzam i zmierzać będę, tym bardziej też o przeszkodach, które zmuszony będę pokonać. Mówię o latach poszukiwań i doświadczeń w czasie teraźniejszym, ponieważ odkrywanie siebie i warunkowanie głębokich przemian osobistych to proces, który nigdy się nie kończy. W szczególności zaś wtedy, gdy niesie się tak wielki bagaż traum i kryzysowych doświadczeń emocjonalnych, jak ja. Od ponad 10 lat zajmuję się głębokim rozwojem osobistym, rozwijając ludzi, kreując nowych liderów biznesu. Pomagam budować pewność siebie, odkrywać poczucie wartości, sportowcom pomagam kształtować mentalnośc sukcesu. W biznesie posiadam często rangi dyrektorskie i managerskie, oraz trenerskie.
Odkrywam wewnętrzny potencjał człowieka, służąc rozwojowi ludzkości Przez lata poszukiwań własnej ścieżki rozwojowej, wciąż na nowo poznaję świat, ludzi wokoło, ale i samego sie...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Trening umysłu sportowca - mental mistrza

Ikona ilości wykładów61 wykładów

Ikona długości lekcji wideo16 godz. 05 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 11.2023

Chcesz osiągnąć sukces i zrobić wybitną karierę? Naucz się zatem myśleć jak mistrz i poznaj najskuteczniejsze strategie na zbudowanie siły psychicznej.

40% taniej

97.00 zł

58
20

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.