Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Bestsellery, nowości, wyniki konkursu… Sprawdź podsumowanie maja!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w eduj.pl? W takim razie konieczne sprawdź to krótkie podsumowanie maja, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W ubiegłym miesiącu pojawiło się u nas sporo nowych kursów i aktualizacji - łącznie aż 48 nowości. A co poza tym? Czytaj dalej!

Majowe bestsellery!

Chcesz wiedzieć czego uczą się inni? Zastanawiasz się, które tematy szkoleń cieszyły się ostatnio największą popularnością? Sprawdź TOP 10 majowych bestsellerów:

Wybrane premiery maja

W maju do naszej oferty dołączyło sporo nowych kursów online. Sztuczna inteligencja, rysowanie anime, Montessori… Sprawdź naszą krótką listę wybranych premier maja:

Sprawdź czy wygrałeś!

Brałeś udział w majowej edycji konkursu na najlepsze recenzje? Jeżeli tak, możesz już sprawdzić wyniki! Znajdziesz je pod tym linkiem.

Jeżeli tym razem Ci się nie udało, nic straconego! Wystartowała już czerwcowa edycja konkursu, w której możesz powalczyć o jeden z 5 voucherów o wartości 20 zł!

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Serdecznie polecam każdemu zaczynającemu przygodę z Canva, mnóstwo informacji, zarówno dla nauczycieli jak i social media menadżerów. W wolnej chwili na pewno wrócę do kursu średniozaawansowanego.”Dołącz do naszej ekipy!!