Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Bestsellery, nowości, wyniki konkursu… Sprawdź podsumowanie maja!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w eduj.pl? Więc sprawdź to krótkie podsumowanie, które dla Ciebie przygotowaliśmy i upewnij się, że nic Cię nie ominęło.

W czerwcu w naszej ofercie pojawiło się wiele nowych szkoleń, a część z obecnych otrzymało aktualizację. Łącznie w ubiegłym miesiącu ukazało się aż 50 nowości. A co poza tym? Zapraszamy do lektury.

Czerwcowe bestsellery

Zastanawiasz się czego uczą się inni? Jakie kursy cieszyły się w ostatnim czasie największą popularnością? Sprawdź TOP 10 czerwcowych bestsellerów:

Wybrane premiery czerwca

Czerwiec był zdecydowanie miesiącem nowości. Szachy, rysunek, przygotowywanie burgerów… Sprawdź naszą krótką listę wybranych czerwcowych premier:

Wyniki konkursu

Brałeś udział w czerwcowej edycji naszego konkursu na najlepsze recenzje? W takim razie koniecznie sprawdź czy udało Ci się wygrać. Wyniki są już dostępne pod tym linkiem.

Pamiętaj, że już teraz możesz wziąć udział w kolejnej edycji konkursu i zgarnąć jeden z voucherów o wartości 20 zł. Powodzenia!

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Ukończyłem kierunek ścisły na Uniwersytecie - a nie Politechnice - stąd mam pewne braki, które odczuwam jak właśnie rysunek techniczny. Ogromnie się ciesze, że istnieją takie strony oraz tak pozytywni nauczyciele jak w tym kursie. Podejście całkowicie ukierunkowane by pokazać najważniejsze rzeczy, które są istotne - z pominięciem zbędnych elementów, które dzisiaj robią za nas komputery. Naprawdę polecam.”Dołącz do naszej ekipy!!