Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Rekordowy wrzesień! 45 nowości, ciekawe premiery i bestsellery!

Powrót do szkół, początek jesieni, kasztany, babie lato… Wrzesień był pełen wrażeń, również u nas na eduj.pl! Udało nam się ustanowić nowy rekord - we wrześniu pojawiło się aż 45 nowości! Jak myślicie - ile będziemy czekać na kolejny rekord?

Wrześniowe bestsellery - TOP 10!

A które kursy cieszyły się największą popularnością we wrześniu? Różnorodność tematyczna jest ogromna, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie ;) Prezentujemy TOP 10 bestsellerów:

Najciekawsze premiery

Prawdopodobnie większość z Was zdążyła już zauważyć, że w eduj.pl stawiamy na różnorodność. Chcemy, aby wiedza była dostępna na wyciągnięcie ręki dla każdego, niezależnie od tego, czego chce się nauczyć. Pod tym względem wrzesień również był niesamowicie udany. Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie najciekawszych wrześniowych premier:

Co ciekawe kurs Chiptuning od podstaw cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że od razu wskoczył do grona bestsellerów - Gratulujemy autorowi! A wam obiecujemy, że dalej będziemy poszerzać naszą ofertę szkoleń ;)

Do zobaczenia w kolejnym wpisie ;)Dołącz do naszej ekipy!!