Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
Pracownia wiedzyAnalityk

Publikacje: 4

Ocena autora: 5.0

O mnieCześć, Pracownia wiedzy to małżeństwo analityków, które od wielu lat z pasją tworzy analizy, sprawozdania oraz raporty dla czołowych firm z sektora bankowości i wierzytelności. W swojej codziennej pracy wykorzystują takie narzędzia jak SQL, MS Excel, Tableau oraz Power BI. Naszą misją jest budowanie i rozwój kompetencji w skuteczny i łatwy do przyswojenia sposób. Skupiamy się na tym aby wiedza była zdobyta w sposób trwały, a proces uczenia był przyjemny i rodził chęci do ciągłego doskonalenia się. Dlatego też nasze materiały zbudowane są w oparciu i zgodnie z najlepszymi praktykami powalającymi efektywnie zdobywać wiedzę. Kursy uszyte są na miarę najbardziej wymagających słuchaczy, którzy oczekują znacznie więcej niż poznanie teorii. Pracownia wiedzy to Twój prywatny warsztat umiejętności niezbędnych na rynku pracy, a jej szkolenia uczynią z Ciebie prawdziwego praktyka. Po pracy zapaleni podróżnicy i miłośnicy dobrego jedzenia.
Cześć, Pracownia wiedzy to małżeństwo analityków, które od wielu lat z pasją tworzy analizy, sprawozdania oraz raporty dla czołowych firm z sektora bankowości i wierzytelności. W ...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Excel 365 - Praca z tabelami i wykresami przestawnymi

Ikona ilości wykładów37 wykładów

Ikona długości lekcji wideo3 godz. 23 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 11.2021

Tabele przestawne dla każdego. Już dziś postaw na swój rozwój i naucz się jak pracować z tabelami i wykresami przestawnymi.

40% taniej

49.00 zł

29
40

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.