Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
STYL - STUDIO Placówka Kształcenia UstawicznegoInstruktor kosmetyki

Publikacje: 4

Ocena autora: Brak

O mnieOd ponad 25 lat, nasza Placówka „STYL - STUDIO” z powodzeniem prowadzi szkolenia w branży beauty, kształcąc przyszłe pokolenia specjalistów. Nasz sukces opiera się na doskonałej kadrze instruktorskiej oraz innowacyjnym podejściu do edukacji, które łączy teorię z praktyką. Naszą Kadrę reprezentują: Aneta Lubczyńska – dyplomowana stylistka paznokci z bogatym doświadczeniem, która współtworzy kursy online na naszej platformie edukacyjnej. Jej wiedza i pasja są fundamentem rzetelnych i inspirujących szkoleń, pomagając uczestnikom rozwijać swoje umiejętności w dynamicznie zmieniającym się świecie beauty. Katarzyna Kaleta – dyrektor Placówki „STYL - STUDIO”, dyplomowany kosmetolog oraz instruktor praktycznej nauki zawodu, a także egzaminator w OKE. Ocenia umiejętności praktyczne i teoretyczne naszych uczniów, ale także zapewnia, że są one na najwyższym poziomie. Nasi absolwenci są doskonale przygotowani do wyzwań zawodowych i mogą z powodzeniem wejść na rynek pracy.
Od ponad 25 lat, nasza Placówka „STYL - STUDIO” z powodzeniem prowadzi szkolenia w branży beauty, kształcąc przyszłe pokolenia specjalistów. Nasz sukces opiera się na doskonałej ka...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Kurs kosmetyczny III stopnia

Ikona ilości wykładów15 wykładów

Ikona długości lekcji wideo3 godz. 10 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 06.2024

Zawodowy kurs kosmetyczny III stopnia to idealnie szkolenie dla osób, które pragną poszerzyć wiedzę i kontynuować swoje działania w kosmetycznej.

60% taniej

498.00 zł

199
00

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.