Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
Sylwia Chwastyk- Kolasa/ Talent ConsultingPsycholog Biznesu i Zarządzania, Trener, Coach, Manager

Publikacje: 6

Ocena autora: Brak

O mnieJeden z 10-ciu najlepszych HR Managerów w Polsce (wg. Wolters Kluwer, Top HR Manager in Action' 2020). Psycholog Biznesu i zarządzania, Terapeuta, Coach, Certyfikowany Konsultant Polskiego Forum HR. Od 20 lat pracuje w biznesie, jako Konsultant, Koordynator, Lider, Manager i Dyrektor. Z sukcesami buduje i otwiera oddziały firm, buduje zespoły, zarządzała ludźmi w branży rekrutacyjnej, prawnej, szkoleniowej, finansowej i technologicznej. Zwana super nianią Liderów i Managerów. W swojej pracy wyznaje zasadę "Zarządzaj skutecznie i odpowiedzialnie. Realizuj cele, nie gubiąc swoich Ludzi i siebie po drodze". Autorka programów rozwojowych dla Liderów i Managerów, uczących świadomego i skutecznego zarządzania zespołem, przy wykorzystaniu sprawdzonych narzędzi, efektywnych metod, bazujących na jej doświadczeniu, a także na psychologii biznesu i zarządzania. Skuteczny Trener i doświadczony Praktyk.
Jeden z 10-ciu najlepszych HR Managerów w Polsce (wg. Wolters Kluwer, Top HR Manager in Action' 2020). Psycholog Biznesu i zarządzania, Terapeuta, Coach, Certyfikowany Konsultant ...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Jak wykorzystać narzędzia coachingowe w rozwoju własnym

Ikona ilości wykładów5 wykładów

Ikona długości lekcji wideo0 godz. 50 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 06.2024

Naucz się świadomie kierować swoim rozwojem, potrafiąc wdrożyć autocoaching w swoje życie. Poznaj narzędzia i metody wykorzystywane w coachingu.
119
00

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.