Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
Agnieszka Przybysz autorka, ekspertautor, ekspert relacji, pienierka coachingu

Publikacje: 9

Ocena autora: Brak

O mnieTwórca metody Przyciągnij Miłość i Kobieca MOC, mówca na konferencjach, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość IV edycje – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, MIŁOŚĆ Toksyczna, zniewolona, szczęśliwa, wolna. Pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Realizuje Misję rozwoju świadomości MIŁOŚCI i OBFITOŚCI. Łączy pracę z Cudowną Energią & Duchowość, Autentyczność & Efekty. Od 2000r. pomagam przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych RELACJI, związku z Bratnią Duszą, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, być doceniane, kochane i bogate. Mieć życie, które Pokochasz poprzez warsztaty i kursy. Stworzyła 62 wspaniałe programy online i ponad 300 unikalnych narzędzi. Praktyk biznesu. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Posiada ogromne doświadczenie w branży i zdumiewającą skuteczność autorskich metod. Widziana w wielu mediach.
Twórca metody Przyciągnij Miłość i Kobieca MOC, mówca na konferencjach, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość IV edycje – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasj...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Randka z Pieniądzem - Przyciągaj Pieniądze z łatwością

Ikona ilości wykładów12 wykładów

Ikona długości lekcji wideo8 godz. 10 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 05.2024

5 SEKRETÓW Wspaniałej randki z "Pieniądzem". Przygotuj się na Przypływ Obfitości. Praktyczny proces budowania relacji z pieniędzmi.
597
00

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.