0
Kategorie
- Chcesz się dzielić wiedzą?
Zaloguj się
Zaloguj się
Utwórz konto
lub
Informacje o autorze
Gosia Galbas / Business SolutionsEdukatorka Biznesu Online / Coach biznesowyplay_circle_filled star info O mnieOd 2021 roku, kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę w branży online, przeszłam znaczącą transformację, od online project managera do mentorowania małych biznesów.
Specjalizuję się we wsparciu przy kampaniach sprzedażowych, tworzeniu produktów cyfrowych oraz organizacji procesów.
W 2022 roku otrzymałam wyróżnienie „Lwice Biznesu”, a moje zaangażowanie i skuteczność w pracy zostały docenione, kiedy zostałam zaproszona na konferencje jako prelegentka. W 2023 roku ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager.
Jestem coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”) oraz instruktorką jogi, łącząc umiejętności biznesowe z dbałością o dobre samopoczucie i work-life integration. Moje życiowe motto, "Bój się i działaj", jest odzwierciedleniem mojego podejścia do życia i biznesu.
Moje doświadczenie w biznesie online to ciągła nauka i rozwój. Podejmowałam szkolenia i mentoring u czołowych specjalistów, zdobywając umiejętności, które teraz przekazuję moim klientom.
Publikacje: 1
Ocena autora: Brak
Od 2021 roku, kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę w branży online, przeszłam znaczącą transformację, od online project managera do mentorowania małych biznesów.
Specjalizuję się...Czytaj więcej
Wszystkie kursy
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2026