Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
Izabela KuleszaEdukatorka Budżetu Domowego, Certyfikowana Trenerka Mentalna

Publikacje: 4

Ocena autora: Brak

O mnieOd 2019 roku prowadzę praktyczne warsztaty, dzięki którym pomagam zarządzać budżetem domowym tak, aby w portfelach zostało więcej pieniędzy, wszystko po to aby podnieść jakość i standard życia poprzez realizację najskrytszych marzeń. Odczarowuję budżet domowy udowadniając, że pieniądze łączą, a nie dzielą ludzi i są przepięknym narzędziem do czynienia dobra! Jestem autorką bloga o rozwoju osobistym i budżecie domowym oraz autorką poradnika "BUDŻET DOMOWY - OD CZEGO ZACZĄĆ?" przygotowanego dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska w ramach tygodnia bezpieczeństwa ekonomicznego, na zlecenie Gminy Miasta Gdańska. Wspieram firmy w realizacji działań wellbeingowych dla ich pracowników. Współpracowałam z takimi firmami jak RANDSTAD, DORACO, HAYS, GEMIUS, BANK POCZTOWY, PROVIDENT, PEKABEX czy HOTEL MERCURE.
Od 2019 roku prowadzę praktyczne warsztaty, dzięki którym pomagam zarządzać budżetem domowym tak, aby w portfelach zostało więcej pieniędzy, wszystko po to aby podnieść jakość i st...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

PRZEKONANIA NA TEMAT PIENIĘDZY

Ikona ilości wykładów2 wykładów

Ikona długości lekcji wideo0 godz. 50 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 02.2024

Pieniądze szczęścia nie dają? Czy rzeczywiście? Jakie przekonania wyniosłaś/eś z domu rodzinnego? Czy pomagają Ci one dziś w życiu czy wręcz przeciwnie?

40% taniej

149.00 zł

89
40

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.