Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Informacje o autorze

avatar
edugrafia.plPlatforma wideo kursów

Publikacje: 11

Ocena autora: Brak

O mnieEdugrafa.pl to platforma edukacyjna skoncentrowana na dostarczaniu informatycznych kursów wideo. Znajdziesz u nas takie kategorie jak: - Projektowanie Graficzne i UX/UI: Oferujemy kompleksowe kursy z zakresu projektowania graficznego, UX/UI, aby uczestnicy mogli tworzyć estetyczne i funkcjonalne projekty. - Programowanie i Rozwój Stron: Kursy programowania obejmują różne języki, frameworki oraz narzędzia niezbędne do stworzenia responsywnych i innowacyjnych stron internetowych. - Marketing Online: Nasi eksperci dzielą się tajnikami skutecznych strategii marketingu online, od social media marketingu po SEO i content marketing. - Kursy Biznesowe: Pomagają w rozwijaniu umiejętności zarządzania, przedsiębiorczości oraz skutecznego planowania i strategii biznesowej. - Edycja Audio: Odkryj tajniki edycji dźwięku od podstawowych technik do zaawansowanych umiejętności. - Montaż Filmów: Wejdź na wyższy poziom w tworzeniu wideo!
Edugrafa.pl to platforma edukacyjna skoncentrowana na dostarczaniu informatycznych kursów wideo. Znajdziesz u nas takie kategorie jak: - Projektowanie Graficzne i UX/UI: Of...Czytaj więcej

Wszystkie kursy

Okładka produktu

Kurs ASP.NET CORE 6 – tablica ogłoszeń

Ikona ilości wykładów18 wykładów

Ikona długości lekcji wideo6 godz. 25 min

Ikona ostatniej aktualizacji kursuAktualizacja: 12.2023

W czasie kursu zaprojektujesz ciekawy serwis ogłoszeń w technologii Asp.net core mvc, w zakresie kategorii takich jak motoryzacja, nieruchomości i innych.
99
00

Wsparcia autora

Zapewniamy bezpośredni kontakt z autorem w trakcie uczesnictwa w kursie.

30 dni na zwrot

Każdy zakupiony kurs ma 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL, które zapewnia poufność transmisji danych.