Przedłużamy promocję o jeden dzień     |        Do -80% na kursy online     |        Jeszcze Przez:

04 godz. 56 min. 55 sek.
Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Klienci, obecni autorzy, nowi autorzy… ZŁAP PROMOCJĘ DLA SIEBIE!

Kolejny dzień urodzin oznacza zapowiedziane promocje!!! W tym wpisie dowiesz się co chcemy Ci dać w ramach podziękowania za to, że z nami jesteś 💗

Klienci - wartościowe kursy już w cenie... jednej butelki coli 😉

Od wczoraj przeceniliśmy większość kursów w naszej ofercie - kilkanaście aż o 90%. To oznacza, że dostaniecie je już za:

Drugi obraz.


Przypominamy, że dostęp do kursów nigdy nie wygasa, więc kupując kurs (taniej niż kebab 💘 ) będziesz mógł do niego wrócić w dowolnym momencie.

Nie będzie lepszego momentu na zaczęcie nauki! Promocja trwa do niedzieli 15.08.2021 do godziny 23:59. Sprawdź sam, a nie pożałujesz.

Nowi autorzy - 100% zysków trafia do Ciebie!

Poszerzające się grono nowych autorów nadaje nam tempa w rozwoju. W podziękowaniu i na zachęcenie kolejnych autorów mamy dla Was specjalną promocję - WSPARCIE NA STARCIE!

Jeśli dodasz swój pierwszy kurs do 08.09.2021 oraz napiszesz nam wiadomość na autor@eduj.pl o chęci dołączenia do promocji w ciągu 3 dni od dodania kursu to przez kolejne dwa tygodnie od publikacji kursu na platformie będziesz otrzymywać 100% prowizji od ceny netto z każdego sprzedanego egzemplarza Twojego kursu. *

TO NIE WSZYSTKO!!!

Po 14 dniach od dodania kurs (chyba, że dodasz więcej kursów, wtedy wszystkie kursy) przejdzie na warunki promocyjne, dzięki którym będziesz otrzymywać odpowiednio:Drugi obraz.
Obecni autorzy - zyskaj dodatkowe 15% dodając kolejny kurs!

Filarem naszego serwisu są Twórcy będący z nami niemal od początku istnienia serwisu i Ci, którzy stopniowo dołączali do naszych szeregów w ciągu kolejnych miesięcy. W podziękowaniu za zaufanie CHCEMY WAM COŚ DAĆ!

Jeśli masz opublikowany już jakiś kurs na eduj.pl dodaj kolejny, napisz do nas maila do 3 dni od publikacji kursu na autor@eduj.pl o chęci udziału w promocji i ciesz się zwiększoną prowizją ze sprzedaży z naszych kampani płatnych. Promocja obowiązuje na całe konto, czyli przykładowo: jeśli masz opublikowanych 5 kursów na platformie i dodasz kolejny, to wszystkie 6 kursów przez następne 30 dni będzie na specjalnych warunkach, z których minimalna prowizja ze sprzedaży będzie wynosić 50% od ceny netto.*

To aż 15% więcej niż domyślna prowizja z kampani płatnych.

* Warunki promocji
Nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do 08.09.2021 do godziny 23:59. Do tego czasu musisz przesłać do weryfikacji swoje szkolenie oraz w ciągu kolejnych 3 dni poinformować nas drogą mailową o chęci udziału w promocji. W innym przypadku udział w promocji nie będzie możliwy. Okres 30 dni zwiększonych prowizji liczony jest od daty przesłania do weryfikacji pierwszego kursu, który jest podstawą do skorzystania z promocji. Każda kolejna publikacja nie będzie wydłużała okresu obowiązywania warunków promocyjnych tj. umownych 30 dni. Dla przykładu: W dniu dzisiejszym (12.08.2021) zgłaszasz udział w promocji i publikujesz szkolenie - zwiększone prowizje z kampanii płatnych będą zatem obowiązywać do 12.09.2021. W następnym tygodniu publikujesz kolejne szkolenie - zwiększone prowizję w dalszym ciągu obowiązują do 12.09.2021. Zauważ też, że promocyjne warunki obejmą wszystkie Twoje publikacje, a nie tylko nowe szkolenie zgłoszone w ramach promocji

Warto przeczytać:

Hiszpański, angielski, niemiecki... Europejski Dzień Języków Obcych z eduj.pl

Hiszpański, angielski, niemiecki... Europejski Dzień Języków Obcych z eduj.pl

Rozwiń swoje umiejętności językowe z eduj.pl i skorzystaj z naszej oferty kursów językowych...

24.09.2021

Działo się!! Pracowity sierpień z mega pozytywnymi wynikami

Działo się!! Pracowity sierpień z mega pozytywnymi wynikami

Zamykamy sierpień z pokaźnym wynikiem. Rekord sprzedanych kursów, bestsellery, nowe pozycje i wiele ...

02.09.2021

Lipcowe nowości i bestsellery  przedstawiamy podsumowanie miesiąca!

Lipcowe nowości i bestsellery przedstawiamy podsumowanie miesiąca!

Sprawdź co działo się u nas w Lipcu! Najważniejsze informacje i nowości!...

16.08.2021