Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Podsumowanie roku 2023

Kolejne 365 dni już prawie za nami. Pora więc podsumować to co wspólnie udało nam się osiągnąć. Rok 2023 był rokiem pełnym inspiracji i rozwoju, a wszystko to dzięki Wam! Dziękujemy, że jesteście z nami i że razem tworzymy coś wyjątkowego.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę naszych twórców - dzięki Waszej pasji, eduj.pl to prawdziwa kopalnia wiedzy! Ty również możesz dołączyć do tego grona i wcale nie musisz być specjalistą z 10-letnim stażem. W eduj.pl każdy może dzielić się swoją wiedzą bez ponoszenia żadnych kosztów za publikację swoich kursów!

Prawie 200 nowych kursów…

… i niemal 60 000 minut praktycznych lekcji wideo. Taka olbrzymia ilość wiedzy trafiła na eduj.pl tylko w tym roku. Niezależnie od tego, czy jesteś geekiem technologicznym, pasjonatem rozwoju osobistego, czy masz duszę artysty na pewno znajdziesz tutaj kurs dla siebie. Wśród najciekawszych i najbardziej oryginalnych tematów znalazły się między innymi: sztuczna inteligencja, szkoła rodzenia, śmiechoterapia, szydełkowanie, a nawet kurs robienia burgerów! Mniam!

Blisko 700 instruktorów na pokładzie!

Znam się na tym, mam swój kurs, lubię dzielić się wiedzą i chciałbym na tym zarabiać. Tak właśnie pomyślało 695 instruktorów, którzy dołączyli już do eduj.pl. Tak naprawdę tylko w tym roku grono to powiększyło się aż o 176 nowych instruktorów. To 74% więcej niż w roku ubiegłym. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Dzielenie wiedzą się opłaca!

A może Ty też chcesz dołączyć do eduj.pl, zacząć dzielić się wiedzą i na tym zarabiać? Nie czekaj, po prostu dodaj swój kurs i skorzystaj z naszego wsparcia sprzedażowego tak jak 95% instruktorów z eduj.pl. Tylko w tym roku nasze działania marketingowe i realizacja płatnych kampanii reklamowych stanowiła blisko 70% wszystkich zakupów.

Stawiacie na rozwój!

Tak naprawdę w eduj.pl przybywa nie tylko instruktorów i szkoleń, ale też osób, które chętnie rozwijają razem z nami swoje umiejętności i pasje. W tym roku do grona naszych użytkowników dołączyło aż 32% więcej osób niż w roku ubiegłym. Statystyki pokazują też, że mocno przykładacie się do nauki, bo uzyskaliście blisko 20% więcej certyfikatów. Gratulujemy i dziękujemy za to, że jesteście. Wasza pasja do nauki i wsparcie dla społeczności eduj.pl są wręcz nie do przecenienia.

Uczycie się chętniej na smartfonach

W eduj.pl wierzymy, że wiedza powinna być dostępna na wyciągnięcie ręki. Właśnie dlatego w 2022 roku udostępniliśmy aplikację mobilną, dzięki której możecie uczyć się z dowolnego miejsca na Ziemi, również w trybie offline. W tym roku chętnie korzystaliście z tej możliwości, bo liczba instalacji naszej aplikacji wzrosła aż o 80% w porównaniu z rokiem poprzednim.Dołącz do naszej ekipy!!