Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Listopad już za nami! Sprawdź nowości i bądź na bieżąco

Długie jesienne wieczory to idealny czas na rozwój i naukę z kursami online. Jeżeli jednak listopad minął Ci na innych zajęciach i nie wpadałeś na eduj.pl zbyt często, mamy dla Ciebie krótkie podsumowanie miesiąca, które pomoże Ci szybko nadrobić zaległości.

W listopadzie pojawiło się u nas mnóstwo nowych szkoleń i aktualizacji, łącznie aż 77 nowości. Wyłoniliśmy również zwycięzców listopadowej edycji konkursu na najlepsze recenzje. A co poza tym? Sprawdź poniżej!

TOP 10 listopadowych bestsellerów

Chcesz zadbać o swój rozwój i zastanawiasz się, jakie umiejętności są obecnie na czasie? Zastanawiasz się, które kursy cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników eduj.pl? Sprawdź TOP 10 listopadowych bestsellerów:

Wybrane premiery listopada

W ubiegłym miesiącu w eduj.pl, pojawiło się mnóstwo ciekawych szkoleń online. Techniki sprzedaży, matematyka, trening mentalny sportowców, a nawet… kurs montażu klimatyzacji! Oto krótka lista wybranych premier listopada:

Pełną listę nowości znajdziesz pod tym linkiem.

Wyniki konkursu

Brałeś udział w listopadowej edycji konkursu na najlepsze recenzje? Jeżeli tak, wyniki możesz już sprawdzić pod tym linkiem.

Jeżeli tym razem nie udało Ci się zdobyć nagrody, nie martw się. Już teraz możesz wziąć udział w grudniowej edycji konkursu, w której do wygrania są kolejne vouchery na kursy online.

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Szkolenie na najwyższym poziomie, proste i bardzo treściwe. Odbyłam już kilka szkoleń ale na tym jestem głodna wiedzy i każdego następnego szkolenia u tej prowadzącej. Wszystko przekazywane jest jasno i prosto, obrazy widoczne na każdym etapie. Jestem zachwycona.”Dołącz do naszej ekipy!!