Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Kolejny rok z kolejnymi rekordami! Przedstawiamy podsumowanie naszych działań

To już 2 lata razem!

Jeżeli jesteś z nami od początku, na pewno zauważyłeś jak bardzo zmieniła się cała platforma. To gdzie teraz jesteśmy, nie byłoby możliwe również bez wsparcia Twojego i innych użytkowników. Te kilka poniższych faktów, z których jesteśmy dumni, to również Twoja zasługa. Dziękujemy…

… i w ramach podziękowania coś jeszcze! Do niedzieli (21.08) na eduj.pl czekają mega urodzinowe rabaty do -90%. Nie odkładaj więc nauki na później, tylko wpadaj na eduj.pl, wybierz kurs dla siebie i jeszcze dziś zacznij zdobywać nowe umiejętności.

Liczby nie kłamią!

Zaczynaliśmy od zaledwie 50 kursów i kilkudziesięciu autorów, którzy postanowili nam zaufać. A obecnie?

Drugi obraz.


Dzisiaj, 2 lata później, na naszej platformie zarejestrowało się już ponad 475 instruktorów, którzy stworzyli już ponad 775 szkoleń.

Codziennie nowe szkolenia

Twórcy eduj.pl naprawdę się rozkręcili i nie zamierzają zwalniać tempa! Na naszej platformie pojawia się średnio ok. 8 nowych kursów tygodniowo. Oznacza to, że codziennie otrzymujesz przynajmniej jedno nowe szkolenie.

Blisko 2500 godzin kursów

Chcieliśmy podzielić się z Tobą jak najbardziej aktualnymi liczbami na temat ilości materiałów szkoleniowych... ale prawda jest taka, że prawdopodobnie właśnie uległy one zmianie, bo kolejny kurs trafił na eduj.pl. W momencie pisania tej wiadomości na platformie znajdowało się 22 137 lekcji i ponad 2439 godzin materiałów wideo.

Unikalna wiedza

To z czego jesteśmy szczególnie dumni to fakt, że na naszej platformie można znaleźć nie tylko bardzo popularne tematy szkoleń, ale też kursy, których próżno szukać na innych platformach e-learningowych. Malarstwo akrylowe, chiptuning, auto-detailing, lonżowanie, aerial hoop (akrobatyka), warcaby. To tak naprawdę tylko kilka przykładów z setek kursów dostępnych na platformie.

Wygodna nauka na smartfonie

Wiemy, że każdy chciałby mieć dostęp do swoich szkoleń w dowolnym momencie. Właśnie dlatego w kwietniu udostępniliśmy aplikację mobilną eduj.pl. Nie musisz nawet martwić się o dostęp do internetu, bo aplikacja pozwala na naukę w trybie off-line. Wystarczy pobrać wcześniej kurs na swoje urządzenie.

Zacznij naukę dziś zapłać za.. 30 dni!

Dzięki nawiązaniu współpracy z Twisto nie musisz martwi się o to, że w Twoim portfelu nie ma wystarczających środków na naukę. Płatności odroczone, z których możesz skorzystać w eduj.pl pozwalają zakupić kurs i korzystać z niego od razu. Na uregulowanie płatności masz aż 30 dni. Twisto to niezwykle wygodna i elastyczna forma płatności, z której korzystają tysiące naszych użytkowników.