Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Zamykamy stary rok z zaskakującymi wynikami!

Od pojawienia się eduj.pl minął nieco ponad rok i chociaż byli pewnie tacy, którzy nie do końca wierzyli w powodzenie tej platformy, czas pokazał, że nie mieli racji. To krótkie podsumowanie, którym kończymy 2021 rok jest tego najlepszym dowodem!

Zanim jednak do niego przejdziemy chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy tworzą eduj.pl! Autorom za poświęcony czas, przekazywaną w kursach merytoryczną wiedzę. Klientom i użytkownikom za to, że cały czas inwestują w swój rozwój i tym samym wspierają twórców, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i pasją właśnie za pomocą naszej platformy!

Drugi obraz.

👨 165 nowych specjalistów

W ubiegłym roku swoje szkolenia zdecydowało się dodać 165 nowych twórców. Dołączyli oni tym samym do ponad 400 autorów, którzy zarejestrowali się w roku wcześniejszym!

💰 30 000 zł prowizji dla autora

Dzielenie wiedzą w eduj.pl się opłaca! Zgodzi się z tym na pewno jeden z twórców, który dołączył do platformy zaledwie kilka miesięcy temu i z pomocą naszego wsparcia marketingowego już zdążył wygenerować niemal 30 000 zł prowizji od sprzedaży!

🚀 Ponad 430 kursów!

Aż 239 nowych kursów zostało dodanych i zaktualizowanych w ciągu ostatniego roku, co pozwoliło nam w niesamowitym wręcz tempie przekroczyć granicę ponad 400 szkoleń. “Pięćsetka” to kwestia tygodni, bo w realizacji jest kolejnych 203 kursów, które będą konsekwentnie pojawiać się na platformie w najbliższym czasie.

⏰ 60 000 minut nowych materiałów

Chcesz zdobyć nowe umiejętności? W eduj.pl tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiło się ponad 60 000 minut szkoleń i blisko 10 000 nowych lekcji. Mocno rozszerzyła się również tematyka kursów zwłaszcza w kategoriach takich jak rozwój osobisty i biznes.

☕ 2700 godzin pracy

Nie policzyliśmy wszystkich linijek kodu, ale z pewnością uzbierałoby się tego sporo, bo nasi programiści aż przez blisko 3000 godzin pracowali wdrażając nowe funkcjonalności i poprawiając zgłoszone przez Was błędy. W sumie zrealizowali aż 629 różnych zadań!

Nie osiągnęlibyśmy tego bez Was! Dziękujemy! <3