Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Bestsellery na stronie głównej! Zobacz najczęściej wybierane szkolenia

Stało się! Dla ułatwienia wyboru odpowiedniego kursu wprowadziliśmy pewne udogodnienie, które mogą okazać się bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego kursu. Jako że w przeciągu blisko dwóch lat, na naszej platformie pojawiło się prawie 450 nowych kursów, w dzisiejszym wpisie spróbujemy pomóc Wam wybrać ten odpowiedni.

Nowa sekcja na stronie głównej!

Dodaliśmy zupełnie nową sekcję, w której zobaczycie, które kursy od momentu publikacji cieszyły się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Jest to o tyle istotne, że wraz z opiniami daje pogląd na funkcjonowaniu naszej platformy oraz na jakość oferowanych przez nas szkoleń. Poniżej przedstawiamy wygląd sekcji z 10 najlepiej sprzedającymi się kursami.

bestselery

Kolejna sekcja - Nowości

Nieprzerwanie, na stronie głównej znajdziecie również sekcję pokazującą najnowsze opublikowane kursy. Śledząc ją nigdy nie przegapicie najnowszych kursów.

nowosci

Wybieraj szkolenia z różnych dziedzin

Ostatnia sekcja, która na stronie głównej ma za zadanie pomóc Wam w wyborze odpowiedniego szkolenia to podział kursów na poszczególne kategorie, z których możemy wyróżnić programowanie, grafikę, biznes i rozwój osobisty.

kategorie