Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Sierpień już za nami! Sprawdź nowości i bądź na bieżąco

Ostatni miesiąc wakacji już za nami. Jeżeli czas ten upłynął Ci na odpoczynku i nie zaglądałeś zbyt często na eduj.pl, mamy dla Ciebie krótkie podsumowanie, które pomoże Ci szybko nadrobić zaległości.

W sierpniu ukazało się u nas całkiem sporo nowych kursów i aktualizacji, łącznie aż 48 nowości. A co poza tym? Czytaj dalej i sprawdź!

TOP 10 sierpniowych bestsellerów

Chcesz wiedzieć czego uczą się inni? Jakie umiejętności są obecnie na czasie? Sprawdź szkolenia, które w ubiegłym miesiącu cieszyły się w eduj.pl największym zainteresowaniem. Oto TOP10 sierpniowych bestsellerów:

Wybrane premiery sierpnia

W sierpniu w eduj.pl ukazało się wiele ciekawych kursów online. Filmowanie ślubów, biznes, fizyka… Sprawdź naszą listę wybranych sierpniowych premier:

Pełną listę nowości znajdziesz pod tym linkiem.

Wyniki konkursu

Brałeś udział w konkursie na najlepsze recenzje sierpnia? W takim razie wyniki możesz już sprawdzić pod tym linkiem.

Jeżeli tym razem nie udało Ci się wygrać, nic straconego. Wystartowała już wrześniowa edycja konkursu, a w niej kolejne vouchery na kursy do zgarnięcia. Powodzenia!

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Kurs jest rewelacyjny jeśli chodzi o wprowadzenie do pracy nad głosem. Proponowany zestaw ćwiczeń na prawdę pomaga zapanować nad napięciami w krtani, a same ćwiczenia nie zajmują dużo czasu. Koleżanka śpiewaczka operowa mówi, że na prawdę słyszy różnicę w moim głosie <3”Dołącz do naszej ekipy!!