Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Bestsellery, wyniki konkursu, zobacz nowości na eduj.pl!

Podsumowanie października - sprawdź czy nic Cię nie ominęło!

Październik już za nami. Jeśli jesienne obowiązki odciągnęły Cię od regularnego odwiedzania naszej platformy, mamy dla Ciebie krótkie podsumowanie, dzięki któremu szybko nadrobisz zaległości.

W zeszłym miesiącu wprowadziliśmy do naszej oferty mnóstwo nowych kursów i aktualizacji – łącznie w eduj.pl pojawiło się aż 68 nowości. Odkryj, co jeszcze przygotowaliśmy w październiku i bądź na bieżąco!

TOP 10 październikowych bestsellerów

Szukasz inspiracji do nauki i chcesz dowiedzieć, jakie kursy były najchętniej wybierane przez użytkowników eduj.pl w ostatnim miesiącu? Zastanawiasz się, jakie umiejętności cieszą się teraz największym zainteresowaniem? Sprawdź TOP 10 październikowych bestsellerów:

Wybrane premiery października

W październiku nasza platforma edukacyjna wzbogaciła się o szereg fascynujących kursów. Od szydełkowania, przez sztuczną inteligencję po naukę języków czy rozszerzanie diety niemowląt. Oto niektóre z kursów, które zadebiutowały w październiku:

Pełną listę nowości znajdziesz pod tym linkiem.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu na najlepsze recenzje października są już dostępne! Jeśli brałeś w nim udział, wyniki możesz już sprawdzić pod tym linkiem.

Jeżeli tym razem nie zdobyłeś nagrody, nie przejmuj się. Rozpoczęła się już listopadowa odsłona konkursu, a to oznacza, że przed Tobą nowa możliwość wygrania voucherów na nasze kursy. Życzymy powodzenia!

Jedna ze zwycięskich recenzji:

“Świetny kurs! Tematem interesuję się od dawna, ale wszystkie dotychczasowe informacje z innych kursów były chaotyczne. Dopiero w tym kursie wszystko jest jasno i ciekawie wytłumaczone. Do tego profesjonalnie nagrana całość. Kurs na najwyższym poziomie. Polecam i tym co dopiero poznają temat i tym co już coś wiedzą.”Dołącz do naszej ekipy!!