Logo
Zostań autorem

Koszyk jest pusty

0

Kategorie

  • Chcesz się dzielić wiedzą?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Zdjęcie główne artykułu.

Kolejny miesiąc i… kolejny rekord! Przedstawiamy podsumowanie Października

Złota polska jesień trwa. Minął już październik, który okazał się bardzo udany... Piękna pogoda, na drzewach kolorowe, jesienne liście... a w eduj.pl znowu rekord! W ubiegłym miesiącu ukazało się u nas aż 46 nowości! Jak myślicie? Czy w listopadzie znowu nam się uda?

Październikowe Bestsellery - TOP 10!

Październik to dobry czas, żeby przygotować samochód na nadchodzącą zimę. Być może to jeden z powodów, dla których w naszym rankingu znalazły się aż 2 kursy związane z motoryzacją. Przedstawiamy TOP 10 Bestsellerów:

Gratulujemy wszystkim autorom bestsellerów! Szczególne gratulacje dla autora kursu Chiptuning od podstaw, który pojawił się w eduj.pl we wrześniu, a już w październiku zdobył pierwsze miejsce w naszym rankingu bestsellerów! Brawo!

Najciekawsze premiery

W październiku sporo się działo. Eduj.pl wzbogaciło się o sporą liczbę ciekawych i wartościowych kursów. Dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie zestawienie najciekawszych październikowych premier:

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się kurs Warsztaty Frontendu - 10 projektów z HTML, CSS i JavaScript , który już w miesiącu swojej premiery, trafił do grona bestsellerów!
Gratulujemy :)

I obiecujemy, że dalej będziemy poszerzać ofertę szkoleń i stawiać na różnorodność. W eduj.pl każdy znajdzie kurs dla siebie!

Do zobaczenia w kolejnym wpisie ;)Dołącz do naszej ekipy!!